Aktualności

Mistrzostwa Polski Seniorów w Ujeżdżeniu we Wrocławiu

Mistrzostwa Polski Seniorów w Ujeżdżeniu we Wrocławiu

Autor:Arpav|Data publikacji:2012-08-30
Zbliżają się Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu dla Seniorów i Młodych Jeźdźców! W dniach 14-16 września 2012r., na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych - Partynice odbędą się LXVII Mistrzostwa Polski Seniorów w Ujeżdżeniu oraz XXIII Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu CDN.Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Europoseł Prof. Jerzy Buzek i Europoseł Piotr Borys. Organizatorami zawodów Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson oraz Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice.

Zobacz Propozycje

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x