Aktualności

Dzień otwarty Stubben

Dzień otwarty Stubben

Autor:Arpav|Data publikacji:2012-02-14
Podczas dnia otwartego salonu Stubben w siedzibie wyłącznego importera - ARPAV Sp.z o.o. w Gdańsku-Oliwie zaprezentowane zostały najnowsze siedziska Stubben BIOMEX oraz najnowsze siodło Stubben STATUS S.Na spotkaniu obecny był dyrektor działu innowacyjno-wdrożeniowego oraz sprzedaży firmy STUBBEN - Gregor Brischgi. Miłym zaskoczeniem była duża frekfencja gości z całej Polski i zagranicy. Obecni byli również przedstawiciele regionalni firmy STUBBEN z całej Polski.

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x