Aktualności

DKB-Bundeschampionate w Warendorfie

DKB-Bundeschampionate w Warendorfie

Autor:Arpav|Data publikacji:2012-08-30
Trwają rozgrywki DKB-Bundeschampionate w Warendorfie z udziałem naszej polskiej mistrzyni, Kasi Milczarek. Zawody odbywają się w dniach 29 sierpnia - 3 września. Kasia Milczarek startuje na 6-letnim ogierze Dżeko. Kasia i Dżeko uzyskali najlepszy wynik w kwalifikacjach do Bundeschampionatu, notą 8,6.Ranking kwalifikacji: 

1. Dżeko - Milczarek-Jasinska,Katarina - 8.6
2. Richthofen - Bramall,Leonie - 8.4
3. Christy - Voigtländer,Julia - 8.0
4. Rocky Mountain - Liebregts-Busch,Mayke - 7.6
5. Kingsley - Sachs,Isabelle - 7.3
6. Caruso - Liebregts-Busch,Mayke - 7.2
7. Semino - Löffler,Nicole - 7.2
8. Rapunzel - Ehrich,Franziska - 6.4

Ogólnoniemieckie Bundeschampionate to jedna z niewielu imprez w Niemczech, gdzie w jednym miejscu zobaczyć można najlepsze konie z całego kraju w różnorodnych dyscyplinach jeździeckich. Co roku na teren Narodowego Ośrodka Sportowego w Warendorfie przybywa ok.35000 widzów, by uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x