Aktualności

Treningi w stajni Arpav Equestrian Team

Treningi w stajni Arpav Equestrian Team

Autor:Arpav|Data publikacji:2013-01-14
Zapraszamy na treningi w ośrodku jeździeckim Arpav Equestrian Team! Pod okiem doświadczonych jeźdźców i trenerów organizujemy treningi skokowe i ujeżdżeniowe w stajni w Mirowie Dużym (k. Godziszewa). Istnieje także możliwość dojazdu do jeźdźca.

Treningi i konsultacje prowadzą:

Małgorzata Hałeła-Pawłowska
Treningi ujeżdżeniowe: 
- trening jeźdźca (dosiad, poprawne użycie pomocy, treningowe przejazdy programów ujeżdżeniowych, możliwość nauki na doświadczonych koniach) 
- trening konia 
tel. 606 693 344, e-mail: gosia@arpav.pl, m.halelapawlowska@gmail.com 


Artur Pawłowski 
Treningi skokowe:
- trening jeźdźca (dosiad, poprawne użycie pomocy, treningowe przejazdy parkurów, możliwość nauki na doświadczonych koniach) 
- trening konia 
tel. 602 387 756, e-mail: artur@arpav.plKonie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x