Zawodnicy

Tomasz Miśkiewicz

Zawodnik LKS Nadwiślanin Kwidzyn, od wielu lat reprezentujący Polskę na międzynarodowych, jak i krajowych parkurach. 

Konrad Pawłowski

Zawodnik Klubu Jeździeckiego Arpav, od wielu lat biorący czynny udział w zawodach rangi ogólnopolskiej, mistrzowskiej i międzynarodowej w dyscyplinie skoków przez przeszkody.


Natalia Klebba

 Natalia Klebba - od 2016 roku startuje w barwach Klubu Jeździeckiego Arpav.

Natalia jest bardzo utalentowaną zawodniczką młodego pokolenia. Obecnie z powodzeniem startuje w trudnej konkurencji WKKW.  Również z sukcesami brała udział w zawodach ujeżdżeniowych i skokowych Zawsze miła i uśmiechnięta , na co dzień trenuje pod okiem Bogdana Jareckiego. 
Zuzanna Zawadowicz

 Zuzanna Zawadowicz - Klub Jeździecki Arpav

Młoda utalentowana zawodniczka młodego pokolenia w kategorii skoki.
Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęła już jako młoda dziewczynka w 2000 roku.
Zuzanna Zygowska

Ambitna i utalentowana zawodniczka młodego pokolenia. Trenuje dyscyplinę skoki , którą jak sama mówi wybrała z powodu adrenaliny i wysokości.
Ksawery Śniegucki

Zawodnik JKS Jaroszówka w konkurencji WKKW. Członek Kadry Narodowej Polski w konkurencji WKKW w kategorii kuców. Brązowy medalista Mistrzostw Polski Kuców WKKW z 2006 roku. Jego trenerem jest Paweł Śniegucki. 

Jurian Bloom

Reprezentant Holandii. Zawodnik startujący w dyscyplinie: skoki i ujeżdżenie. Zwycięzca wielu konkursów w skokach i ujeżdżeniu w konkurencji pony. Mając 11 lat zaczął jeździć na kucu i po pewnym czasie jazdy i skoków doszedł do wniosku, że bardziej lubi skoki niż ujeżdżenie.

Klaudia Hałeła
Piotr Kaliszuk

Zawodnik Zielonogórskiego Klubu Jeździeckiego w Przylepie, trenującym w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Drzonkowie. Trenuje skoki przez przeszkody pod okiem doświadczonego trenera Tomasza Kowali. 

Piotr Kowalczyk

 Pior Kowalczyk ur w 1999 roku - Zawodnik KJ Arpav. Od 2015r. bierze udział z zawodach regionalnych oraz towarzyskich. Obecnie startuje na koniu Promyk startując w konkursach LL i L w skokach. Aktualnie jest trenowany przez Sandrę Szumlas.
Sandra Szumlas

 Sandra Szumlas - 
Katarzyna Skrzyńska

 Katarzyna Skrzyńskan ur 1986 r
Paweł Śniegucki

Trener Jeździeckiego Klubu Sportowego Jaroszówka. Jego podopieczni zdobywali medale na Mistrzostwach Polski, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz Mistrzostwach Dolnego Śląska. Obecnie trener trzech członków kadry Polski w jeździectwie. Jest także czynnym zawodnikiem. 

Marcin Tomporowski
Dominika Żygowska

 Pasjonatka dyscypliny ujeżdżenie , którą z powodzeniem uprawia od 2009 roku. Obecnie zawodniczka ma w treningu dwa stosunkowo młode konie - startują w konkursach na poziomie klasy N
Mikołaj Żygowski

 Zawodnik najmłodszego pokolenia. Obecnie rozpoczął pierwsze starty na dużym koniu w dyscyplinie skoki. Świetnie radzi sobie na parkurach - co pozwoliło na zaplanowanie startu głównego w sezonie 2017 - Mistrzostwa Juniorów młodszych - OOM !

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x