Piotr Kaliszuk

Biografia

Biografia

Zawodnik Zielonogórskiego Klubu Jeździeckiego w Przylepie, trenującym w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Drzonkowie. Trenuje skoki przez przeszkody pod okiem doświadczonego trenera Tomasza Kowali. 

Zobacz pozostałych zawodników z Arpav Equestrian Team
W latach 2005 -2008 odnosił na koniu Bolero szereg sukcesów w kategorii pony (konie o wysokości w kłębie do 148 cm), m.in.: złote i srebrne medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski, Halowego Pucharu Polski, 14 zwycięstw w konkursach Grand Prix, 25 m. w finale Mistrzostw Europy (jedyny Polak). 

Od 2009 r. startuje w kategorii dużych koni. Będąc juniorem zdobył m.in. Halowe Mistrzostwo Województwa Lubuskiego w kategorii seniorów, był drugi w finale Mistrzostw Brandenburgii i Berlina, zajmował punktowane miejsca na zawodach w Forst, Cottbus i Jaszkowie. 

W lipcu 2012r. zdobył tytuł Mistrza Polski w Mistrzostwach Polski Młodych Jeźdźców w Drzonkowie.

Zajął VII m-ce MP MJ Drzonków 2013!

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x