Paweł Śniegucki

Biografia

Biografia

Trener Jeździeckiego Klubu Sportowego Jaroszówka. Jego podopieczni zdobywali medale na Mistrzostwach Polski, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz Mistrzostwach Dolnego Śląska. Obecnie trener trzech członków kadry Polski w jeździectwie. Jest także czynnym zawodnikiem. 

Zobacz pozostałych zawodników z Arpav Equestrian Team
Na Mistrzostwach Europy Juniorów w Londynie w 1983 r. na klaczy Gruzja zdobył brązowy medal  zespołowo i 8 miejsce indywidualnie. Wśród jego osiągnięć wymienić należy srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Ujeżdżeniu w Walewicach, w 1985r. (start na koniu Mytrop). Zwyciężył także między innymi konkurs klasy LL na klaczy Kharisma, podczas ogólnopolskich zawodów WKKW w Ośrodku Sportów Konnych w Jaroszówce (2010).

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x