Jurian Bloom

Biografia

Biografia

Reprezentant Holandii. Zawodnik startujący w dyscyplinie: skoki i ujeżdżenie. Zwycięzca wielu konkursów w skokach i ujeżdżeniu w konkurencji pony. Mając 11 lat zaczął jeździć na kucu i po pewnym czasie jazdy i skoków doszedł do wniosku, że bardziej lubi skoki niż ujeżdżenie.

Zobacz pozostałych zawodników z Arpav Equestrian Team
Razem ze swoimi dwoma kucami: Tobias’em i Whitney osiągnął wiele sukcesów, m.in. Mistrzostwo Gelderland w ujeżdżeniu. Na obu kucach zajął wiele pierwszych i drugich miejsc zarówno w ujeżdżeniu, jak i w skokach. Z Whitney uczestniczył także w Mistrzostwach Holandii w skokach.

W wieku 14 lat rozpoczął jazdę konno i szło mu całkiem nieźle. Na ośmioletnim Tissem (Iowa x Topas) przeszedł w skokach z 1m do 1,4m w ciągu zaledwie 9 miesięcy. Wówczas też został wybrany do holenderskiej drużyny skoczków juniorów. Zarówno na arenie narodowej jak i międzynarodowej zdobywał nagrody, np. Mistrzostwo Gelders na 1,35m, oraz 3 i 4 miejsce w Mistrzostwach Holandii. W Nieuwpoort (Belgia) i w Drachten (Holandia) zdobył Grand Prix w kategorii juniorów.

Jeździł także na koniu Welfe de la Vie (Chin Chin x Nimmerdor), którego osobiście trenował do poziomu 1,4m. Z tym koniem wiążą się jego kolejne osiągnięcia, takie jak Mistrzostwo Gelderland na 1,3m, oraz wielokrotnie zdobycie 2 i 3 nagrody na zawodach międzynarodowych i wiele innych.

Na początku bieżącego roku został zaproszony do sportowej stadniny Tina Pol ( www.tinapol.ch ) w Szwajcarii. Dało mu to wspaniałą okazję do uczestnictwa w wielu międzynarodowych konkursach oraz do doskonalenia znajomości języków obcych. Jeździ na 8 koniach z tej stadniny. Brał udział w konkursie na 1,45m na Concano (zdjęcie) i Chivenne of Helle. Pozostałe konie są jeszcze młode, ale bardzo utalentowane i uczestniczy z nimi na zawodach dla młodych koni. W Szwajcarii trenuje go Willi Melliger, a w Holandii jego trenerem jest Jeroen Dubbeldam. 

Dziś ma 17 lat i jego celem jest udział w Pucharze Świata w Bazylei w styczniu 2013.Zobacz więcej: Oficjalna strona internetowa J.Blooma

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x