Aktualności

New Products - visit our web shop

 New Products - visit our web shop 

Autor:arpav|Data publikacji:2016-10-27

 New Products - visit our web shop 


Zapraszamy do odwiedzenia naszego e-shopu - kolejna porcja nowości" jest już u nas. Pyszne i zdrowe smakołyki dla konia w atrakcyjnym i bardzo wygodnym opakowaniu / nowe modele rękawiczek jeździeckich / komfortowa i ciepła odzież jeździecka / i wiele innych ciekawostek ...               www.arpav.pl/nowosci/ 

leovet ambasador w Polsce

 Leovet Ambasador w Polsce - Aleksandra Lesner

Autor:arpav|Data publikacji:2016-08-23

 Mistrzyni Polski Juniorów w ujeżdżeniu 2015 - Aleksandra Lesner - została ambasadorką marki Leovet w Polsce. Od lat stosuje preparaty marki leovet do odnowy biologicznej i pielęgnacji swoich koni. 

Arpav sponsorem Mistrzostw woj.Pom - A Amatorów

 Arpav Sponsorem

Autor:arpav.pl|Data publikacji:2016-08-23

 W ostatni weekend lipca odbyły się jak co roku Mistrzostwa Pomorza Amatorów w ujeżdżeniu - Reda 30-31 07 2016. Po raz kolejny z wielką radością nasza firma wspierała zawody które ogromnie przyczyniają się do rozwoju tej pięknej dyscypliny na pomorzu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzców zapraszamy do realizacji voucherów - termin realizacji do 30 - 09 - 2016 - ZAPRASZAMY na www.arpav.pl/sklep/ lub do salonu stacjonarnego w Gdańsku Oliwie.

Konkurs o nagrodę firmy ARPAV

 Konkurs o nagrodę firmy ARPAV - CDN Bajardo 2016 .

Autor:arpav|Data publikacji:2016-07-04

W konkursie o nagrodę naszej firmy podczas zawodów CDN Bajardo 2016 - zwyciężyła Paula Mańczak i Donna Karan przed Olgą Michalik i Martą Gindą. Było nam bardzo miło uczestniczyć w tej imprezie. Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY - do zobaczenia we wrześniu podczas Mistrzostw Polski i CDI w ujeżdżeniu. Zwycięzcy otzrymali nagrody rzeczowe : ogłowie marki Stubben , preparaty marki Leovet , czapraki formowe marki Escapade. Loteria ARPAV CSIO 2016

Autor:arpav|Data publikacji:2016-06-08

 Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w loterii ARPAV - podczas CSIO Sopot 2016


Do wygrania zestaw LEOVET - ufundowany przez LEOVET POLSKA - czaprak z logo leovet , odżywka do sierści grzywy i ogona Mahnenstriegel 5* , smakołyki dla konia i testowe preparaty.

Regulamin :

1 - Odwiedż stoisko ARPAV podczas CSIO Sopot 2016 ( od piątku do niedzieli )
2 - Dokonaj zakupu dowolnego produktu znajdującego się na stoisku za kwotę min 99 zł
3 - Wypełnij ankietę ( na miejscu )
4 - GOTOWE !!!
Twój paragon weźmie udział w losowaniu NAGRODY

Losowanie : 12 czerwca 2016 w niedzielę tuż po zakończeniu Grand Prix

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x