HQS - Technologia

Technologia

Technologia

Szeroka gama haceli i akcesoriów do gwintowania podków i wkręcania haceli sprawdza się zarówno w codziennym treningu, jak i na zawodach.

Odpowiadając na potrzeby jeźdźców HQS opracował innowacyjny system mechanicznego czyszczenia gwintów w podkowach i wkręcania haceli - Magic Set.

Zestaw Magic Set składa się ze specjalnego gwintownika oczyszczającego, kluczy nasadowych oraz kompletu haceli. Gwintownik pozwala na błyskawiczne i bezpieczne dla jeźdźca i konia oczyszczenie otworów na hacele w podkowach oraz poprawienie zniszczonych zwojów gwintów w otworach. Klucz nasadowy pasuje do wszystkich haceli marki HQS kwadratowych i sześciokątnych. Wewnątrz każdego klucza nasadowego znajduje się specjalny magnez zapobiegający wypadaniu gwintownika podczas czyszczenia oraz wypadaniu haceli podczas wkręcania.

Każdy, kto choć raz wkręcał hacele tradycyjną metodą, szybko doceni atuty HQS Magic Set.

Hacele HQS wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są odporne na eksplotację nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Doskonale sprawdzają się na lodzie, śniegu, bardzo twardym lub bardzo głębokim podłożu przy uprawianiu wszystkich dyscyplin jeździeckich.  
VIDEO

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x