Leovet - Zasada GMP

Zasada GMP

Zasada GMP

GMP - zasada gwarantująca jakość o standardach międzynarodowych znajduje zastosowanie w produkcji środków do pielęgnacji koni. Zasada GMP (Good Manufacturing Practices) gwarantuje, że ustalony standard produktów Leovet jest celem wszystkich procesów produkcyjnych. Spełniana jest przy tym pozostająca wciąż na tym samym wysokim poziomie norma. "Dobre maniery przy produkcji" to element codzienności w firmie Leovet. 

Dr Ulf Jacoby, ur. 26.12.1939 roku, studiował farmację. W 1966 roku otrzymał zezwolenie na wykonywanie zawodu farmaceuty, a w 1969 stopień doktora nauk przyrodniczych. Hodowla koni i radość z uprawiania jeździectwa to od 1974 roku istotna część jego życia. Po wielu latach pracy w przemyśle farmaceutycznym i we własnej aptece w 1982 roku założył firmę Leovet.

Obecnie firma Leovet jest wiodącym producentem środków odnowy biologicznej, leczniczych, odżywczych i pielęgnacyjnych dla koni. 

Siedziba firmy Leovet mieści się w Lahnau w Niemczech. Budynek firmy wyposażony jest w nowoczesne laboratorium, halę produkcyjną, magazyny i sale konferencyjne przeznaczone do prowadzenia szkoleń. 

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x