Ambasadorzy

Günter Fröhlich

Prowadzi stadninę Gestüt Glimbach w Niemczech, opartą na swoim ponad 35 letnim doświadczeniu pracy z końmi. Trenuje i szkoli zawodników jeździeckich, konie i powozy konne.
Jessica Kürten

Zawodniczka światowej klasy, która w swojej karierze brała udział we wszystkich najważniejszych imprezach jeździeckich świata. Zwyciężyła m.in. w prestiżowych zawodach Rolex FEI Cup Leipzig w 2010 roku, a w 2012 roku Grand Prix na CSI**** w Ebreichsdorf i Amsterdamie.
Karin Kattwinkel

Założycielka Centrum Zdrowia dla koni "Equo Vadis" w Niemczech. W swoim ośrodku organizuje szkolenia dla trenerów, terapeutów, lekarzy weterynarii. 
Katarzyna Milczarek

Ambasadorka marki Stubben. Do swojego najważniejszego występu w karierze - IO Londyn 2012 - wybrała siodło Stubben model Genesis D "Katarina"

Na co dzień trenuje i startuje w siodle Stubben model Genesis D "Katarina". W 2014 roku zmodyfikowany został model siodła Genesis według wskazówek pani Kasi Milczarek i tak powstał nowy model siodła ujeżdżeniowego Genesis D "Katarina" - testowy model dostępny w Polsce od lata 2014.
Michał Kaźmierczak

Michał Kaźmierczak - ambasador marki Stubben - do pracy na swoich koniach oraz do rywalizacji sportowej na parkurach Europy i Świata wybrał siodło Stubben model EDELWEISS S NT oraz 
Rudolf Zeilinger

Wychowanek legendarnego jeźdźca i trenera ujeżdżeniowego - Willy’ego Schultheissa, kontynuujący jego sposób jazdy konnej. Obecnie trener duńskiej reprezentacji narodowej w ujeżdżeniu (od 1997roku).
Thomas Weinberg

Jego sportowa kariera w Skokach przez Przeszkody zaczęła się dosyć wcześnie. W roku 1993, mając 6 lat wziął udział w swoich pierwszych zawodach. W kolejnych latach zdobył kilka zwycięstw i miejsc na podium do 1,35m.
Toni Hassmann

Niemiecki zawodnik w Skokach przez Przeszkody, trzykrotny zwycięzca Niemieckich Derbów w Skokach. W sierpniu 2012 roku jest 350 w światowym rankingu.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x