Michał Kaźmierczak

Biografia

Biografia

Michał Kaźmierczak - ambasador marki Stubben - do pracy na swoich koniach oraz do rywalizacji sportowej na parkurach Europy i Świata wybrał siodło Stubben model EDELWEISS S NT oraz 

Reprezentant Klubu Jeździeckiego "Leśna Wola". Członek Kadry Narodowej A w Skokach przez Przeszkody, posiadacz klasy sportowej Mistrzowskiej:
srebrny medalista Mistrzostw Polski Seniorów,
złoty medalista Halowego Pucharu Polski 2014 w skokach,
wiele sukcesów na arenach międzynarodowych.

 Poznaj innych ambasadorów marki Stübben

CSIO Linz FEI Furusyya Nations Cup Jumping 160 cm - Zwycięstwo Polskiej Ekipy
Michał Kaźmierczak / Que Pasa 5 

Linz21.jpg


Biografia 

Konno jeździ od zawsze. Pierwsze starty rozpoczął w rodzinnym klubie Stary Młyn Wilczkowice k. Krakowa, mając 9 lat. W 1998 roku zdobył swój pierwszy złoty medal na Mistrzostwach Polski Kucy. Od 2007 roku związany z Klubem "Leśna Wola". Do jego największych sukcesów należą:  I miejscew Pucharze Narodów CSIO**** w Talinie na koniu Robin, IV miejsce na CSIO*** w Kishunhalas, I miejsce podczas zawodów CSIO**** w Pradze (Ildago), III miejsce na MPMK 7-latków (Thekla I), III miejsce w GP podczas CSI** Poznań 2011, I miejsce na CSI w Pezinoku w 2011roku, II miejsce w konkursie GRAND PRIX podczas ZO** Kraków 2011 (Pegazus).

W 2012 roku, podczas CSI Bogusławice otrzymał nagrodę GRAND PRIX, startując na koniu Ildago. Jako jedyny zawodnik pokonał parkur podstawowy i rozgrywkę bezbłędnie. Zajął również II miejsce w finale Średniej Rundy na koniu Apart oraz I miejsce w finale Małej Rundy na koniu Orinoko W.

Źródło: KJ Leśna Wola
VIDEO
VIDEO
VIDEO

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x