Rudolf Zeilinger

Biografia

Biografia

Wychowanek legendarnego jeźdźca i trenera ujeżdżeniowego - Willy’ego Schultheissa, kontynuujący jego sposób jazdy konnej. Obecnie trener duńskiej reprezentacji narodowej w ujeżdżeniu (od 1997roku).
Poznaj innych ambasadorów marki Stübben

Jego pierwsze spotkanie z końmi miało miejsce w wieku 3 lat. Dorastał na farmie swoich rodziców, gdzie miał okazję jeździć z pasją na różnej wielkości kucach. Uczęszczał do Państwowej Szkoły Jeździeckiej, a w wieku 13 lat zdobył oznaczenie „German Riding Badge”. W wieku 16 lat został przyjęty do znanej stadniny "Trakehnergestuet Hoerstein"

Jego współpraca z firmą Stübben zaowocowała organizacją klinik prowadzonych przez Rudolfa Zeilingera na terenie Niemiec. Tematem klinik są techniczne podstawy jazdy konnej i trenigi koni ujeżdżeniowych od najniższych klas do klasy Grand Prix. Filozofię Rudolfa Zeilingera i jego systematyczne podejście do szkolenia koni można poznać poprzez edukacyjną serię „Die Schule des Pferdes” (5 części).

Więcej informacji: Oficjalna strona internetowa R. Zeilingera


Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x