Toni Hassmann

Biografia

Biografia

Niemiecki zawodnik w Skokach przez Przeszkody, trzykrotny zwycięzca Niemieckich Derbów w Skokach. W sierpniu 2012 roku jest 350 w światowym rankingu.
Poznaj innych ambasadorów marki Stübben

Już w dzieciństwie osiągnął sukces międzynarodowy jako Pony Rider, zdobywając tytuł Wicemistrza Niemiec w roku 1990. Później, w latach 1991 i 1992 sięgnął dwukrotnie po brązowy medal Mistrzostw Juniorów, a rok później po srebrny medal w konkursie indywidualnym na Mistrzostwach Europy Juniorów. Jako młody zawodnik w 1995 roku został Mistrzem Europy w swojej grupie wiekowej.

W latach 2004-2006 Hassmann wygrywał tradycyjne Niemieckie Derby w Skokach w Hamburg-Klein Flottbek, jedne z najtrudniejszych turniejów w świecie skoków (za każdym razem startując na koniu Collin). Konie, na których odniósł sukces to: !Collin!, Camirez B, Cyrenaika FRH, ECL Lunatic, Goldika, La Zarras, Laceful, Landstreicher, Lolita H, Queen Liesa.


Więcej informacji: Oficjalna strona internetowa T.Hassmanna

VIDEO
VIDEO
VIDEO

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x