Günter Fröhlich

Biografia

Biografia

Prowadzi stadninę Gestüt Glimbach w Niemczech, opartą na swoim ponad 35 letnim doświadczeniu pracy z końmi. Trenuje i szkoli zawodników jeździeckich, konie i powozy konne.
Poznaj innych ambasadorów marki Stübben

Swoje doświadczenie opiera na znajomości z takimi trenerami jak Jan Bemelmans (Belgia), Rittmeister Marc de Brossia (Francja) czy Alvarito Domeck (Hiszpania). To od nich czerpał wiedzę, by udoskonalać własną filozofię i metody pracy z końmi. Team Günter Fröhlich tworzą: Sausanne Fischer-Fröhlich, Silvia Ortmanns, Tanja Liepack, Sausanne Rappenecker.

Źródło: Oficjalna strona Gestüt Glimbach

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x