Karin Kattwinkel

Biografia

Biografia

Założycielka Centrum Zdrowia dla koni "Equo Vadis" w Niemczech. W swoim ośrodku organizuje szkolenia dla trenerów, terapeutów, lekarzy weterynarii. 

Poznaj innych ambasadorów marki Stübben

Z głębokiej miłości do koni oraz z lat doświadczenia pracy z nimi narodził się pomysł utworzenia specjalnego Centrum Zdrowia, służącego poszukiwaniom alternatywnych sposobów leczenia koni. Obok nauczania technicznych podstaw - instrukcji prawidłowego spojrzenia i rzetelnej oceny zdrowia, czy psychiki koni Centrum oferuje indywidualne treningi, seminaria, wykłady, pokazy.

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x