Katarzyna Milczarek

Biografia

Biografia

Ambasadorka marki Stubben. Do swojego najważniejszego występu w karierze - IO Londyn 2012 - wybrała siodło Stubben model Genesis D "Katarina"

Na co dzień trenuje i startuje w siodle Stubben model Genesis D "Katarina". W 2014 roku zmodyfikowany został model siodła Genesis według wskazówek pani Kasi Milczarek i tak powstał nowy model siodła ujeżdżeniowego Genesis D "Katarina" - testowy model dostępny w Polsce od lata 2014.

Poznaj innych ambasadorów marki Stübben


Multimedalistka Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu, zajmuje najwyższe miejsce wśród polskich zawodników w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Reprezentuje Polskę od 25 lat w najważniejszych imprezach jeździeckich dyscypliny ujeżdżenie.
Reprezentantka Polski w: 
Finałach Pucharu Świata, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata, Igrzyskach Olimpijskich w Londynie 2012.

Prywatnie prowadzi gospodarstwo hodowlane na pojezierzu drawsko-pomorskim, gdzie hoduje i trenuje konie oraz jest szczęśliwą mamą Tomka.

Więcej informacji: Fan Page na Facebooku oraz Strona Internetowa
VIDEO
VIDEO

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x