Vetripharm - Equipower

Equipower

Equipower

Zdrowy, żywotny i gotowy do wyczynu koń - to przede wszystkim kwestia odpowiedniego karmienia i pielęgnacji. To, w jak najlepszy sposób wzmocnić dobre samopoczucie i zdrowie konia, jest czymś oczywistym dla każdego przyjaciela koni.

Produkty Equipower stworzone z wykorzystaniem wiedzy i badań firmy Vetripharm dają teraz Państwu możliwość spełnienia specjalnych potrzeb Waszego konia oraz uzupełnienia w sposób celowy luk w zaopatrzeniu w niezbędne składniki pokarmowe.


Dzięki nim możesz pomóc zwiększyć wydajność mięśni i stawów Twojego konia, wspomóc jego układ nerwowy i drogi oddechowe, a także wzmocnić sierść i kopyta.

NOWOŚĆ!

Reiskeimol.jpg


Equipower Reiskeimol - olej z kiełków ryżu


Wzmacnia budowę mięśni, poprawia siłę mięśni, stabilizuje przemianę energii i materii bez obciążania białkiem.

Czytaj więcej

Katalog Equipur:
equipur katalog-page-001.jpg

Katalog Equipower:
equipower katalog-page-001.jpg

Katalog Canipur (DE):
Katalog_Canipur-page-001.jpg

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x