Artur Pawłowski

Biografia

Biografia

Twórca i Prezes Zarządu Arpav Spółka z o.o. oraz trener koni i jeźdźców w skokach przez przeszkody. Od najmłodszych lat konie, jeździectwo było jego pasją i jest nią po dzień dzisiejszy. Swoje doświadczenie zdobywał pod okiem wybitnych trenerów: Andrzej Orłoś, Wanda Wąsowska, Anna Piasecka.

Wszechstronne wyszkolenie dzięki startom w zawodach: ujeżdżeniowych, wkkw i skokach - przekłada się dzisiaj na umiejętność trenowania koni i jeźdźców na różnym poziomie ich zaawansowania: od najmłodszych adeptów sztuki jeździeckiej, po startujących w najwyższej rangi zawodach.

Skoki okazały się dyscypliną która "wciągnęła" Artura najbardziej. Zamiłowanie to zaowocowało licznymi sukcesami w tej dyscyplinie. Członek kadry narodowej Polski w skokach, uczestnik Mistrzostw Europy, liczne starty w konkursach rangi międzynarodowej: CSI, CSIO. Poza jeździectwem interesuje się muzyką, modelarstwem i historią.

Obecnie trenuje w swojej stajni:
Mirowo 23, 83-209 Godziszewo
Sprawdź na mapie Google 

Treningi indywidualne i konsultacje: 
tel. 602 387 756  
e-mail: artur@arpav.pl

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x