Małgorzata Pawłowska

Biografia

Biografia

Dyrektor zarządzająca w Arpav International Equestrian Company.  W firmie odpowiada za rozwój kontaktów handlowych i strategię marketingową. 

Międzynarodowy sędzia Sedzia FEI 3* - w dyscyplinie ujeżdżenie

Trener koni i jeźdźców w ujeżdżeniu.

Jeździectwo - szeroko pojęte - stało się życiową pasją.
 
Sportową karierę rozpoczęła jako junior w stajni Andrzeja Orłosia - brała udział w zawodach w skokach przez przeszkody, a następnie w licznych konkursach wkkw pod opieką Ewy Husarskiej.
Jednak bardzo wcześnie, już jako junior, pokochała ujeżdżenie.
Karierę sportową w ujeżdżeniu kontynuowała pod opieką Bogusława Misztala. W wyniku tej współpracy wielokrotnie uczestniczyła w krajowych i międzynarodowych zawodach. Zdobywała medali Mistrzostw Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców. Udział w Mistrzostwach Europy. Karierę zawodniczą zakończyła zdobyciem złotego medalu w MP Młodych Jeźdźców.
Nie rozstaje się jednak z ujeżdżeniem i przygodę z tą piękną dyscypliną kontynuuje jako Sędzia. Od 1994 r. - sędzia PZJ w ujeżdżeniu
Od 1999 r. - sędzia I klasy PZJ w ujeżdżeniu
Od 2017 r. - sędzia międzynarodowy FEI International Dressage Judge 3 * Sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę regularnie uczestnicząc w klinikach ujeżdżeniowych i seminariach dla trenerów i sędziów. Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem z wielką pasją z młodymi entuzjastami jeździectwa. Wielu zawodników z województwa pomorskiego trenuje na co dzień pod okiem Małgorzaty Pawłowskiej.

Prowadzi konsultacje jeździeckie w kraju i za granicą. Oprócz jazdy konnej uwielbia podróże, poznawanie świata i nowych ludzi, a także słuchanie dobrej muzyki. Indywidualne szkolenia i konsultacje: tel. 606 693 344 e-mail: gosia@arpav.pl, m.halelapawlowska@gmail.com
Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x